Jana Brezinová je jednou z najznámejších tvárí ôsmej série reality šou s názvom Farma, kde bojovala o finančnú výhru 75 tisíc eur. Po ukončení natáčania mala slobodná mamička množstvo verejných káuz, po ktorých sa stiahla do úzadia. Dnes by ste ju však ledva spoznali!

Brezinová rozhodne patrí medzi najväčšie „farmárske šelmy“, aké sme mohli na našich televíznych obrazovkach vidieť počas vysielania všetkých desiatich sérií. Mladá mamička sa vryla do pamätí najmä mužskej strane publika, keďže sa po jej narastajúcej popularite objavil na internete aj pikantný film pre dospelých, ktorý natočila v minulosti.

Okrem daného videa má však známa ex-farmárka na svojom konte aj množstvo horúcich záberov, aké by si trúfla publikovať na sociálne siete len máloktorá žena. Výrazná brunetka sa ale najnovšie rozhodla siahnuť po absolútnej zmene účesu, čo zrejme nebola veľmi dobrá voľba.

Brezinová tak dala zbohom svojim dlhým vlasom a zvolila kratučký účes nad plecia – ten jej na výzore pridalo hneď niekoľko rokov. Ako však Janku poznáme, tušíme, že už čoskoro zvolí opäť iný strih či dokonca farbu. ?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Takto vyzerá Jana Brezinová dnes

Foto: TV Markíza, Instagram/Jana Brezinová