Adela Vinczeová (rod.Banášová) patrí medzi najobľúbenejšie moderátorky nášho šoubiznisu. Napriek tomu, že sa vtipná blondínka objavuje v komerčných televíziách len málokedy, predovšetkým v jej ChartShow, diváci si ju žiadajú do ďalších projektov, vďaka čomu ju čoskoro uvidíme v novej šou. 

Ostrieľaná tvár televízie Jednotka sa už na Nový rok, a teda 1. januára 2019, objaví v programe s názvom Najväčší Slovák. Celá relácia sa pripravovala s poriadnym časovým predstihom, keďže si diváci mohli prostredníctvom SMS hlasovania od 1. novembra do 20. decembra zahlasovať za svojho favorita.

Na to, kto získa prestížny titul Najväčšieho Slováka, si však budeme musieť ešte počkať. 1. januára sa totiž dozvieme 100 mien osobností, ktoré o toto ocenenie zabojujú, a následne i finálovú desiatku. Potom bude až do 1. mája prebiehať finálne hlasovanie.

Čo však nikto nečakal, je skutočne zvláštna voľba moderátorov. Ak čakáte, že sa Adela objaví po boku Martina „Pyca“ Rauscha či Mateja „Sajfu“ Cifru, ste na omyle. Vinczeovej novým partnerom sa totiž stane metalový spevák Štefan Chrappa, známy i pod prezývkou Pišta Vandal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook, TV Markíza