Internetová relácia #tbt s Matúšom Krnčokom sa teší čoraz väčšej popularite. V pravidelných online videách tak môžeme sledovať rozhovory s najúspešnejšími slovenskými celebritami, ktoré sem tam odhalia aj prekvapivé zaujímavosti zo svojho súkromia. Pozvanie do programu nedávno prijali i očarujúce dvojičky Veronika a Daniela Nízlové.

Populárne speváčky sme v posledných týždňoch mohli pravidelne vidieť na obrazovkách TV Markíza, kde sa stali asi najsledovanejšími účastníčkami reality show Farma X. Po vypadnutí zo show sa ich život ale opäť vrátil do starých koľají a spevácke hviezdy sú plne zaneprázdnené vystupovaním v rôznych kútoch sveta.

farma x twiinsky

Nedávno sa Veronika a Daniela ocitli v online relácii Matúša Krnčoka, ktorý im kládol množstvo zvedavých otázok. Keď prišla na rad téma vzťahy, moderátor sa z nových zistení o svojich hosťkách nestačil diviť. „Ja som mala prvého frajera až v 18-tich, a to bol hokejista Rasťo Staňa,“ prezradila Daniela.

Za toto priznanie si Twiinska vyslúžila uštipačnú poznámku o tom, či dovtedy žila ako v kláštore. Daniela sa len usmiala a priznala: „Ja som bola tak strašne detská, to nie ako teraz. Ja som ešte v 16-tich stále som ťahala káčera po dvore,“  dodala so smiechom. Neskôr krásne dvojičky vyrozprávali pár príbehov zo školských čias, kedy sa pred profesormi na skúškach občas zvykli vymeniť.

twiins matus krncok

Usmievavý sympaťák sa toho okamžite chytil a zisťoval, či sa sestry medzi sebou niekedy vymenili aj pred svojimi partnermi. Twiinsky sa úprimne rozosmiali a spoločne odvetili „NIE!“ Danielka vysvetlila, že taká výmena by ani nebola možná, nakoľko so sestrou nie sú vo všetkom úplne rovnaké. „Proste keď s tou jednou už tváriš viac času, tak tá druhá ti už príde iná,“ objasnila s úsmevom, čím túto tému uzavrela.

https://www.youtube.com/watch?v=3LTZQzJS4IE

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram, Facebook