Po tom, čo sa stal Dominik Porubský víťazom Farmy X, je doslova na roztrahanie, a to nielen v radoch médií a fanúšikov, ale aj dievčat. O tom, ako to momentálne s nimi má, ale i o všetkých zákutiach reality šou, o ktorých ste doposiaľ nevedeli, prehovoril mladík zrejme v najúprimnejšom rozhovore s YouTuberom Richardom.

Dominika Porubského si do svojho kresla usadil ambiciózny týpek, ktorý má na YouTube vlastný kanál Richard TV. Keďže spolu chlapci chodili do školy a sú aj kamaráti, rozhovor sa niesol naozaj vo veľmi uvoľnenej atmosfére, pričom Domčo nemal problém odpovedať ani na zákernejšie otázky od fanúšikov.

dominik porubsky

30 kamier a žiadni kameramani

Víťaz Farmy X prezradil rôzne zaujímavosti zo zákulisia natáčania, o ktorých ste doposiaľ nemali odkiaľ vedieť. Vyjadril sa napríklad k jedlu, hygiene či samotnému natáčaniu. Súťažiacich vraj počas celej doby snímalo 30 kamier. Kamerami podľa Dominikových slov chodili na statok len spolu s Evelyn alebo ak si chceli natočiť nejaké detailné zábery.

Okrem toho každý večer prišiel niekto zo štábu, kto dal hráčom kameru, aby do nej niečo povedali. Pozdravy pre kamarátov a rodinu však boli vystrihnuté, z čoho Dominik neskrýval sklamanie. Čo sa týka výhry, tú ešte mladík na účte nemá – prísť by mala zrejme koncom januára alebo začiatkom februára.

Vzťahy so ženami

Dominik nemal problém odpovedať ani na otázky týkajúce sa žien. Ako iste viete, najviac sa mu páčila Dada. „To si aj mohol vidieť, však som ju furt sprchoval, furt som si ju prezeral.“ Keďže ale na statku žiadny vážny vzťah nevznikol, hviezda si môže užívať pozornosť dievčat, ktorých má vraj teraz okolo seba neúrekom. Samozrejme, otázka padla aj na Mišu. „No s tou Mišou, bol to taký úlet, mal som vypité. Žiaľbohu, stalo sa,“ vyjadril sa na margo ich spoločného styku hneď v začiatku súťaže.

Michaela ale Domčovi poriadne nabúrala psychiku, dokonca až natoľko, že chcel Farmu opustiť. „Keď mi Miša oznámila, že je tehotná. Ja som bol z toho v pi*i,“ bez okolkov povedal Richardovi Dominik. Celý ich rozhovor si môžete pozrieť v priloženom videu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/farma2018_official