Na jeseň minulého roku kraľovala v našom šoubiznise jedinečná svadba storočia, ktorá sa zaradila medzi najkontroverznejšie udalosti na Slovensku. Takmer bezprostredne po tom, ako sa spevácka dvojica Martin Jakubec a Božanka Verešová údajne zosobášili, začali sa okolo neprehliadnuteľného párika vynárať mnohé nejasnosti. Hudobník však konečne prelomil mlčanie a otvorene prehovoril o tom, ako to celé naozaj bolo.

Príbeh manželstva Božanky a Jakubca pripomínal divokú argentínsku telenovelu. Po tom, ako vychýrený motivátor šokoval verejnosť predajom vstupeniek na dlho očakávanú svadbu storočia, prišlo prekvapenie v podobe úplného fiaska. Na hostine sa totiž zúčastnilo minimum ľudí, pričom novomanželia boli odklopení prevažne novinármi.

Jakubec

Hoci pri niektorých verejných oznamoch Martina Jakubca verejnosť pochybovala o pravdivosti tohto údajného príbehu lásky, Martin to nevzdával a krvopotne všetkých presviedčal o tom, že sobáš žiadnym klamstvom nebol a s Božankou majú harmonický a fungujúci vzťah. Nasledovala dokonca prepychová svadobná cesta po Amerike či ohlásenie radostného očakávania.

Veľké odhalenie

Pred pár hodinami nádejný poslanec konečne všetky dohady potvrdil a prostredníctvom sociálnej siete sa celému národu prihovoril. „Tak som rád, že konečne ma nikto nebude otravovať svadbou. Mojím sociálnym výskumom som dokázal, že niektorí ľudia sú jednoducho ľahko ovplyvniteľní. Veria všetkému a hlavne bulváru. Mojou virtuálnou svadbou sme poukázali na to, že na veku nezáleží,“ objasnil hudobný producent dôvody svojho konania.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Jakubec

V ďalších slovách sa nezabudol zmieniť o tom, že všetok ten verejný tlak na Božanku veľmi zle pôsobil, v dôsledku čoho sa aj sama rozhodla celú hru definitívne ukončiť.Hlavne Božka to nezvládla už tie urážky na jej výzor a vek. Ďakujem všetkým, čo mi želali lásku. Len mladým vdovcom som nikdy nechcel byť,“ šokoval ostrým vyjadrením na margo vekového rozdielu medzi falošnými manželmi.

V závere svojho prejavu tiež priblížil, aká je skutočná pravda o jeho vzťahu s Božankou. „Preto som rád, že dnes slávnostne táto kapitola a test národa končí. Empíria poslúži ako výskum na moju profesúru. Sme iba priatelia a kolegovia. Ostávam stále slobodný a ak je nejaká bytosť, ktorá by chcela vstúpiť do môjho života, môže na dvere zaklopať. Nebránim sa a poteším sa,“ uzavrel. Na základe Jakubcových vyhlásení je teda zjavné, že ostro sledovaná svadba storočia mala byť len akýmsi testom slovenského národa a sociálnym prieskumom dôveryhodnosti našej spoločnosti.

Martin Jakubec

Zdroj/Foto: Instagram/Martinjakubec_official