Pred necelými dvomi mesiacmi otriasla svetom šokujúca správa o rozchode dovtedy idylického páru Petra Sagana a Katky. Následne sa začali vynárať rôzne špekulácie, či sa prominentná dvojica nedala opäť dokopy, keďže brunetka nosila stále na ruke prsteň a taktiež médiami obleteli ich spoločné fotky. Ako to teda medzi Saganovcami naozaj je, prezradila Novému Času Katkina mamina.

Pred pár dňami navštívila Slovensko, konkrétne svoj rodný Dolný Kubín Katka Saganová. Spoločnosť jej robil už len syn Marlon. Čerstvo rozídená Katka si užívala spoločnosť milovanej rodiny, pri čom ju zachytili aj fotografi Nového času. Fotky si môžete pozrieť — TU —

Saganovci

Ako to medzi nimi naozaj je?

„Sme radi, že tu strávila pár dní, dnes ráno odcestovala,“ včera prezradila Novému Času Katkina mama Iveta Smolková, ktorá sa vyjadrila aj k dcérinmu aktuálnemu vzťahu s Petrom. Keďže manželia boli niekoľkokrát zachytení spolu, ako si pri mori vychutnávajú chvíle so synom Marlonom, vynárali sa klebety, či sa náhodou Katka a Peťo k sebe nevrátili. Dôkazom toho mal byť i prsteň, ktorý zdobí Katkinu ruku.

„Momentálne sa stretávajú kvôli malému, jej záleží na tom, aby mali otec so synom spolu dobrý vzťah. Aká by to bola mama, keby im bránila v stretávaní. Niekedy si ho Peter vezme sám a inokedy idú niekde spolu, lebo si to situácia vyžaduje, ale ich stretávania sú kvôli Marlonkovi,“ Katkina mamina objasnila aktuálnu situáciu medzi Saganovcami, čím vyvrátila akékoľvek teórie o tom, že by sa ich cesty mali opäť spojiť.

Saganovci

Zdroj: Nový Čas | Foto: Instagram