Úspešný spevácky program The Voice Česko Slovensko je už v plnom prúde, no na divákov stihol spraviť veľmi rozporuplné dojmy. Asi najpreberanejšou témou okrem spevákov sú, samozrejme, populárni členovia poroty. Ľudí totiž pri pohľade na niektoré prejavy koučov prirodzene zaujíma, aké vzťahy medzi nimi mimo kamier vládnu.

Mnohých divákov zaskočili viaceré ostré poznámky, ktoré si známi muzikanti pri vytváraní vlastných tímov medzi sebou vymieňajú. Po uštipačných pripomienkach od Vojta Dyka na adresu Kaliho, kedy ho nie práve lichotivým spôsobom porovnával s Rytmusom, sa otázka ohľadne vzťahov medzi koučami predrala na povrch ešte viac.

the voice

Obľúbený raper však v rozhovore pre portál Markíza.sk celú kauzu uviedol na pravú mieru. „Vedel som, že Vojta Dyk je vtipkár a veľmi inteligentný človek, takže on na to ide takým svojím humorom,“ uviedol čerstvý otecko názor na kolegu zo súťaže. Zároveň sa aj o ostatných členoch poroty vyjadril s veľkou úctou a tiež priblížil, aká atmosféra medzi slávnymi osobnosťami skutočne panuje.

„Celé to bolo v rámci srandy. Nikto sme nechceli ísť do nejakých podpásoviek ani pourážať toho druhého, pretože by sme chceli mať pekné vzťahy aj po tejto šou. Keď to na kamere vyzeralo, že to bolo drzé, tak v reáli sme sa na tom smiali,“ dodal s úsmevom Kali. Po raperových vyjadreniach tak môžu byť diváci úplne pokojní.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

kali

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/thevoiceceskoslovensko