Tak to sa podržte! Slovenský svet šoubiznisu otriasla nečakaná novinka jedného z najmedializovanejších párov. Petra Vajdová sa totiž so svojím milencom a aktuálne už oficiálnym partnerom mali len krátko po opustení liečebne rozhodnúť pre dôležitý krok v ich partnerskom živote.

Petra Vajdová sa po dlhodobých problémoch s alkoholom ocitla na psychiatrickej liečebni, kde stretla svoju súčasnú lásku. Ich románik mal však poriadny háčik – Martin bol totiž ženatý so ženou, ktorá na neho čakala, zatiaľ čo on neskrýval pocity k známej slovenskej herečke.

Po tom, čo dvojica opustila brány liečebne, nasledovalo ich stretnutie s Martinovou manželkou Renátou, kde doslova lietali facky. O tomto stretnutí si môžete prečítať viac >>>TU<<<. Neprešla dlhá doba a odvrhnutá žena opäť prehovorila. Tentokrát však prezradila niečo, čo nik nečakal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

„Známi mi vraveli, že Martin sa im zveril, že s Petrou čakajú len na náš rozvod. Sú vraj zasnúbení a hneď sa chcú zobrať,“ Renáta prezradila pre portál Nový Čas, čím vyrazila fanúšikom slovenskej umelkyne dych. Je pravda, že sa im skutočne až dodnes podarilo ZÁSNUBY tajiť?

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook