Z neskúseného neviniatka sa vykľulo poriadne číslo! Dominik Porubský prišiel na Farmu bez akýchkoľvek se*uálnych skúseností, no napriek tomu z nej zrejme odíde ako najväčší milovník. Do jeho romániku s Michaelou Štefánikovou totiž vstúpila tretia osoba!

Po bujarej noci plnej alkoholických hrátok medzi Dominikom a Miškou nastal na statku poriadny rozruch. Temperamentná tmavovláska totižto tvrdí, že ich spoločná noc priniesla poriadne nečakaný následok, a teda nádejného potomka mladého farmára z Trenčianskych Teplíc.

Dominik a Michaela sa oddali vášniam

Zdá sa však, že dvojnásobná mamička nie je ženou, akú si pracovitý Domino po svojom boku predstavuje. Po príchode posla dobrých správ totiž prišiel ďalší šok v podobe listu od neznámej dámy čakajúcej na návrat ostýchaného mladíka.

Podľa Porubského vyjadrení by s touto kráskou nemal mať vybudovaný žiadny vážny vzťah, avšak ako Milan Vysokai chlapsky poznamenal „mal ju rozrobenú“ ešte pred nástupom na Farmu, čo by chcel po odchode dotiahnuť do ďalšieho úspešného konca. „Uvidíme, možno po Farme niečo bude,“ brúsil si zuby nádejný otecko napriek tomu, že mu poza chrbát číha údajná matka jeho dieťaťa.

Porubského čaká doma toto krásne dievča

 

Zdroj: Streamable.com/YouTube | Foto: YouTube, TV Markíza