Juraj Solčanský patrí medzi účastníkov reality šou Farma X, ktorí sa pokúsili zabojovať o 75 tisíc eur. Po prehranom dueli s modelom Michalom Gajdošechom sa ale jeho cesta za finančnou výhrou nadobro skončila, avšak počas niekoľkých týždňov na televíznej obrazovke si vybudolval slušnú základňu fanúšikov.

Juraj sa na schátranom statku preslávil svojím podrezaným jazykom a častými spormi predovšetkým s Martinom Šmahelom kvôli svojej údajnej lenivosti. Ako sa však zdá, napriek času, ktorý prešiel od Jurovho odchodu z reality šou, zostali niektoré veci nevypovedané. Až doteraz.

Juraj vypadol z Farmy po dueli s Mišom

Bol skutočne tak lenivý alebo išlo len o pretvárku potrebnú na zvýšenú sledovanosť? Na túto otázku najnovšie poskytol odpoveď samotný Solčanský počas živého prenosu na sociálnej sieti, kde prezradil zrejme viac, než predpokladal.

Podľa jeho slov ho čakalo prvé nedorozumenie hneď počas natáčania upútavky, kedy sa rozhodol na statku plnom kamier ukázať svoju lepšiu stránku a uviedol, že chce na Farme pracovať. Vtom ho však mala údajne čakať studená sprcha.

Oni, že no, ale ty si nám povedal, že nebudeš robiť, tak som musel povedať, že nebudem robiť. Naschvál ma tam zobrali, lebo som povedal, že nebudem robiť,“ uviedol Juraj vo videu, ktoré si môžete pozrieť nižšie. Čo to znamená? Je skutočne možné, že vystupovanie súťažiacich ovplyvňuje práve réžia? Svoj názor nám nezabudnite napísať do komentára!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj/Video: Streamable.com, Instagram/Juronesky | Foto: TV Markíza, Facebook/Farma