Fanúšikovia úspešného slovenského rapera Majka Spirita sú už niekoľko mesiacov v totálnom vytržení. Obrovský ošiaľ spôsobilo nedávne odhalenie nového vzťahu bývalého porotcu speváckej šou The Voice, ktorý ale identitu milovanej priateľky zaryto utajuje. Niektorí ľudia sú však presvedčení o tom, že túto hádanku konečne rozlúskli.

Verejnosť o láske Majka Spirita takmer nič netuší – jediná informácia, ktorá prenikla na povrch, je fakt, že kráska nemá pochádzať zo Slovenska ani z Čiech. Mnohí si tak ešte donedávna mylne mysleli, že ide o Michaelu Ngovú, čo však vyvrátila napríklad aj nedávna fotografia na raperovom profile.

Portál Topky.sk ale do celej záležitosti prináša celkom nové svetlo. Do redakcie sa totiž malo ozvať hneď niekoľko ľudí s presným menom neznámej slečny, pričom mali zároveň priložiť aj zopár presvedčivých dôkazov. „Už je načase, aby ste sa dozvedeli, kto je jeho nová priateľka. Doteraz mali aj pár foto s neoznačením priateľky z jeho crew, ale už to vymazali,“ ohlásil jeden z anonymných zdrojov.

Dvojicu tak mali usvedčiť spoločné fotografie, ktoré vraj boli následne zo sociálnej siete odstránené. Údajne sa teda jedná o mimoriadne atraktívnu modelku s ukrajinským pôvodom pôsobiacu pre modelingovú agentúru v Dubaji. Takto by teda mala vyzerať príťažlivá dáma, ktorá si mala získať Majkovo srdce!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Majk spirit

Zdroj: Topky.sk | Foto: allure-management.ae, Instagram/Majkspirit