Okolo Meghan Markle sa v poslednej dobe rozvírili veľmi búrlivé debaty. Podľa najnovších informácií malo jej prehnané správanie spôsobiť odchod niekoľkých verných zamestnancov, ktorí roky slúžili v Kensingtonskom paláci. Pred pár hodinami však na povrch vyplávali ďalšie zarážajúce informácie, ktorými sa okamžite začali zaoberať médiá po celom svete.

O vojvodkyni je dobre známe, že sobáš so sympatickým princom Harrym nebol jej prvým záväzkom. Bývalá americká hviezda sa totiž už pred rokmi vydala za partnera Trevora Engelsona – toto manželstvo však nemalo dlhé trvanie a kráska sa teda rozviedla. Tento „menší“ prehrešok z minulosti jej bol našťastie od anglickej kráľovnej odpustený, a tak sa zamilovaný párik mohol pokojne zosobášiť pred zrakmi celého sveta.

Meghan Markle Harry

Šokujúce tajomstvo z minulosti

Skutočný šok ale nastal až teraz, keď sa prevalili nečakané informácie z pozadia prvej svadby bývalej herečky. V roku 2011 počas hostiny na Jamajke mala totiž Meghan pripraviť pre svojich svadobných hostí skutočne kuriózne prekvapenie. Podľa informácií britského denníka The Sun sa jednalo o 200 jointov obsahujúcich „trávu“ – tie pre svadobčanov nachystala samotná vojvodkyňa zo Sussexu.

Hoci anonymný zdroj tvrdí, že sa nevesta marihuanových radovánok zúčastnila len sčasti, napriek tomu sa do istej miery jednalo o ilegálny večierok. Prvá svadba Meghan Markle tak mala údajne pripomínať skôr opileckú párty než serióznu a slušnú hostinu. Je otázne, ako na nové skutočnosti zareaguje kráľovná, nakoľko informácie tohto druhu by mohli veľmi vážnym spôsobom ohroziť dobré meno celej kráľovskej rodiny.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Meghan Markle

Zdroj: Thesun.co.uk | Foto: Instagram/Meghanmarkle_official, wallpapercave.com