Na Farme sa konečne rozbehla poriadna taktická hra. Stalo sa tak po tom, čo sa v pozícií farmára týždňa ocitol Peter Harezník, ktorý si za sluhov zvolil Renátu a Martina Šmahela. Dôvod bol pritom každému jasný – zbaviť sa po voľbe pánskeho duelu jedného zo silných súperov, Martina alebo Milana.

Čo však taktická dvojica Peter a Táňa nečakali, bolo šikovné a zrejme najväčšie klamstvo, aké sme mohli doteraz v drsnej reality šou vidieť. Šmahel sa totiž ocitol v zlej hráčskej situácii, kedy by si do duelovej stodoly mohol zobrať buď dobrého kamaráta Michala Gajdošecha, alebo najsilnejšieho hráča Milana Vysokaia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Vtom sa však stalo niečo, čo nik nečakal. Martin totiž po statku rozšíri falošnú informáciu o tom, že si za súperku zvolí Petrovu pravú ruku – Táňu Brunayovú. Tento krok ale ani jeden z nich nečakal, keďže pravidlá síce zmiešané duely povoľujú, no doteraz sa im hráči striktne vyhýbali.

Toto Šmahelove prefíkané klamstvo po krátkej chvíli nadobro prasklo. Jeho zámer odhalila blonďavá taktička Karin Dvořáková, ktorá sa šla s týmto ťahom ihneď zveriť Petrovi – ten rozhodne o tom, či tento týždeň odíde do chatky Martin alebo Renáta. Ako sa však zdá, Martinov rozhovor s Tatianou, môžete si ho vypočuť na videu nižšie, pohol obrovskými  taktickými ľadmi a športovcove klamstvo tak môže mať dohru. Žeby sa skutočne vyhol zápasu?

 

Zdroj/Video: Streamable.com/YouTube | Foto: Facebook/Farma, TV Markíza