Začiatkom roka 2018 sa môžeme tešiť na niekoľko nových televíznych projekov, ktoré rozhodne strhnú tisícky divákov. Jednou z noviniek, ktoré sa opäť vrátia na obrazovky, je aj spevácka šou Česko Slovensko hľadá Superstar. Už v týchto dňoch sa do nej môžete prihlásiť registračným formulárom a zúčastniť sa januárových kastingov. Až doteraz však nebolo jasné, kto zasadne do kresiel porotcov. Dnes je ale všetko inak!

Nový rok prinesie možnosť televíznym staniciam, aby si pre seba ,,ukradli“ čo najväčší počet divákov. Aj z tohto dôvodu sa televízia Markíza v spolupráci s televíziou Nova rozhodla zaujať hneď na jeho začiatku. Predpokladalo sa, že tvorcovia programu stavia na istotu a do poroty obsadia ,,staré“ okukané tváre, ktoré im zaručia okamžitú sledovanosť. Opak je však pravdou.

Aj napriek zmenám, spevák Paľo Habera sa o svoje stále miesto v porote báť nemusí. Na Slovensku rozhodne nenájdeme lepšieho kata, ktorý povie svoj názor bez servítky, no jeho parťáci budú rozhodne novými tvárami speváckej šou. ,,Tentoraz bude iba jedna žena. K Haberovi sa posadia Katka Knechtová, Ben Cristovao a ešte Matej Ruppert,“ uviedol dôveryhodný zdroj pre Fakt24.sk.

Portál Fakt24.sk uviedol, že členovia poroty sa vyberali z desiatich vybraných známych mien, pričom išlo o profesionálne výbery. Práve Katka Knechtová má byť náhradníčkou za speváčku Daru Rolins, s ktorou sa zo začiatku počítalo.

Zdroj: Fakt24.sk | Foto: Facebook, Instagram, Pixabay