Zuzana Strausz Plačková to opäť zabila! Jedna z najkontroverznejších slovenských modeliek sa pred státisícmi fanúšikov rozhodla posťažovať kvôli problému, ktorý ju mal postihnúť počas budovania jej sociálneho impéria. Neuveríte, aká časť tela sa kráske zdeformovala!

Prostoreká playmate patrí medzi influencerov zarábajúcich na sociálnych sieťach, ako sú Instagram, Facebook, YouTube a podobne. Keďže na svojom profile má Zuzana aktuálne takmer polmilióna sledovateľov, ponuky sa jej hrnú jedna radosť. Ak sa vám však zdá, že publikovanie fotografií s product placementom (reklamou) alebo vyhodnocovanie súťaží je hračka, poriadne sa mýlite!

Množstvo času stráveného surfovaním po internete malo zanechať Zuzanke nepeknú pamiatku. Podľa modelky jej časté držanie telefónu škodí a odniesol si to práve jej malíček, ktorý sa jej rokmi „pracovania“ úplne skrivil. „Ďakujem môjmu telefónu za to, že ma takto do*ebáva,“ posťažovala sa verejne.

Prudké pracovné nasadenie nezostalo len pri zruinovanom prste. „Mám presilené zápäste na pravej ruke od iPhone 8 Plus už asi 4 mesiace a aktuálne ma to už dosť bolí,“ pokračovala v hromžení Zuzana. Nuž, veríme, že sa čoskoro zotaví! ?

Foto: Instagram