Ak vám už v ušiach dozneli tóny skladieb Chandelier a Elastic Hearts od austráleskej speváčky Sii, potešíme vás! Predstavuje vám jej horúcu jarnú novinku, Big Girls Cry. 

Umelkyňa, ktorá je speváčkou, textárkou či režisérkou vlastných videoklipov sa do povedomia verejnosti dostala už pred niekoľkými rokmi, kedy začala písať hity pre medzinárodne uznávané hviezdy. Je autorkou takých hitov, ako ,,Pretty Hurts“ od Beyoncé alebo ,,Diamonds“ od Rihanny. S albumom ,,1000 Form of Fears“ zožala úspechy nielen vo svojej rodnej krajine, ale rovnako aj v Europe a Amerike, kde sa spravidla umiestňuje v Top 10. Absolútny prelom svojej kariéry zaznamenala fenomenálnou skladbou Chandelier, ktorou sa vizuálne odlíšila od ostatnej popovej scény. Do svojho videoklipu obsadila mladú tanečnicu Maddie Ziegler z reality show Dance Moms. Ďalší úspech nasledoval len nedávnym singlom Elastic Hearts, kde po boku talentovanej Maddie obsadila aj herca, Shiu LaBedoufa.

V novom videoklipe, ktorý sa už nesústreďuje na výrazové tanečné prvky, ale na emóciu znázornenú pomocou citlivej mimiky, gestikulácie a svetla, sa o choreografiu postaral Ryan Heffington,. Niektorí z vás si možno pri pozeraní tohto audiovizuálneho diela prídu na svoje a uvedomia si nielen výnimočnosť speváčky, ale aj malej Maddie, ktorá zobrazila nával rôznych emócií skutočne zaujímavo.

Autor: Katarína Mydliarová

Video: Youtube