Každoročne sa o takomto čase na internete uverejňujú rebríčky vyhodnocujúce víťazov za uplynulý rok v rôznych kategóriách. My sme si tentokrát posvietili na zoznam, ktorý by vás mohol zaujímať najviac. Milé dámy, o malú chvíľu sa dozviete meno muža, ktorý sa stal oficiálnym kráľom krásy pre rok 2018.

Rebríček TC Candler sa zaradil medzi uznávané hitparády zaoberajúce sa najkrajšími ženami i mužmi na našej planéte. Aktuálne výsledky však možno niektorých ľudí poriadne prekvapili, nakoľko na prvom mieste triumfoval herec, ktorý ešte donedávna zas až taký známy nebol.

The Rock

Víťazom sa stal herec Jason Momoa, ktorý začínal v seriáli Baywatch Havaj. Neskôr poputoval do populárnej snímky Hra o Tróny, pričom aktuálne hviezdi vo filme Aquaman. 39-ročný Američan tak tento rok porazil chlapíkov kedysi patriacich medzi absolútnu svetovú špičku, čo sa vzhľadu týka, ako napríklad Davida Beckhama, Christiana Ronalda či svalnáča The Rocka.

Veľkým prekvapením sa stal aj fakt, že rozsiahly rebríček uzatvára slávny idol žien Leonardo Dicaprio, ktorý sa len tesne prebojoval do prvej stovky. Jason Momoa je teda aktuálnym víťazom a najbližší rok ponesie titul Najkrajšieho muža planéty. Celý rebríček si môžete pozrieť vo videu nižšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Jason Momoa

Jason Momoa

Celý rebríček najkrajších mužov TOP 100

Zdroj/Foto: YouTube