Týždeň sa s týždňom stretol, čo vo vidieckej reality šou Farma znamená stratu ďalšieho člena skupiny. V dueli tentokrát prehral herec a spevák Ibi Maiga, čím sklamal veľkú časť jeho súperov. To však ešte netušili, čo ich bude čakať po príchode na statok plný kamier.

Ráno po súboji v duelantskej stodole sa zvyčajne nesie v súťažnej atmosfére. Farmárov totiž čaká príchod moderátorky Evelyn, ktorá si pre nich pripravila ďalší náročný rozstrel s lákavou výhrou – individuálnu imunitu zaručujúcou postup do ďalšieho kola.

Ako sa však zdá, hráči to nebudú mať také jednoduché. V najnovšej epizóde sa nám totiž naskytne pohľad na ich súťaženie v jedení nie veľmi obľúbených potravín. Snaha vyhrať vytúženú odmenu je ale väčšia ako akékoľvek znechutenie, a tak sa známy model a športovec rozhodol vziať šťastie do vlastných rúk.

Divákom sa čoskoro naskytne skutočne nechutný pohľad v momente, keď si Martin Šmahel vloží do úsť býčie zľazy a v rýchlosti ich začne prežúvať. Ako to celé dopadne? Podarí sa mu vďaka strate zábran vyhrať ďalšiu imunitu? To sa dozvieme už v pondelok večer!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: TV Markíza, Facebook/Farma