Vo februári spustila TV Markíza dlho očakávané, už siedme pokračovanie obľúbenej reality show Farma. Dnes sa konečne dozvieme, kto získa vytúženú výhru a stane sa nielen farmárom týždňa, ale aj celej série. Jednoduché to však rozhodne nebude!

Najlepší z najlepších prežili niekoľko týždňov v neľahkých podmienkach bez jedla, rodiny a priateľov, v zime a s kopou roboty a intríg. Aj tak môžeme zhrnúť priebeh Farmy 7. Desať súťažiacich sa však s týmito podmienkami popasovalo, niektorí vydržali kratšie, iní sa ocitli tesne pred bránami finále. Dnes sa však konečne rozhodne, kto si odnesie rozprávkovú výhru 50 000 €!

 

Prvého finalistu si zvolili práve vypadnutí farmári, ktorí do dnešného duelu posunuli Luciu Mokráňovú. Najmenej hlasov naopak získal Miki Ferleťák, ktorý sa s reality show rozlúčil so zemiakovou medailou.

 

O druhú finálovú pozíciu sa v dueli ,,pobili“ Tomáš Mrva s Miriam ,,Bubicou“ Pribanič. Bol to naozaj napínavý súboj, v ktorom musela Kvetka trochu improvizovať, pretože duelanti vedeli odpovedať na všetky vedomostné otázky. Napokon však na jednej pohorela práve Miriam, čo znamenalo, že druhým finalistom sa stal Tomáš.

 

Dnes večer sa počas živého vysielania dozvieme, ako bude mužsko-ženský finálový duel vyzerať a či si výhru 50 000 eur odnesie Lucia alebo Tomáš.

Foto: Facebook, Instagram