Kilá navyše obhajujú v drvivej väčšine ženy, preto je veľmi príjemné privítať v tejto debate aj mužské pokolenie. Robbie Tripp je rečník, autor a motivátor, ktorý momentálne šíri svoj obdivuhodný názor založený na skutočnosti. Inšpiráciu nachádza v kráse jeho sympatickej ženy Sarah.

 

Obdiv

O svoj príbeh sa tento fešák podelil na Instagrame, keď ku fotografii so svojou pani manželkou pripojil srdcervúci popis: „Milujem túto ženu a jej oblé tvary. Ako teenagera si ma kamoši stále doberali kvôli tomu, že som mal slabosť pre štíhle dievčatá. Tie, ktoré boli nízke a oblejšie boli bežné, taký priemer, či dokonca nazývané bacuľatými a tučnými. Potom som ale dospel a začal sa zaujímať o to, čo je vlastne feminizmus a ako médiá vykresľujú dokonalý obraz krásy v štíhlych a vysokých modelkách. Uvedomil som si aj to, koľko mužov je týmto obrazom ovplyvnených,“ vyznáva sa na sociálnej sieti.

odkaz pre zeny s oblymi tvarmi

„Pre mňa, však nie je nič viac se*y ako táto žena vedľa mňa. Väčšie stehná, zadok, boky s maličkým tukom navyše, atď. Jej tvary nie sú na titulke Cosmopolitanu, ale majú miesto v mojom živote a srdci. Neexistuje nič príťažlivejšie ako žena, ktorá má plné tvary a je sebavedomá; toto nádherné dievča, čo som si vzal, zaplní každý kúsok jej džínsov a je stále tá najkrajšia bytosť v miestnosti. Ľudia, premýšľajte čo vám vnucuje spoločnosť, a po čom by ste mali túžiť. Skutočná žena nie je po*no hviezda alebo bikini modelka či herečka. Ona je skutočná. Možno má strie na bokoch či náznak celulitídy na zadku. A dievčatá, nikdy si nenahovárajte, že musíte spĺňať určité požiadavky na to, aby vás raz niekto miloval či obdivoval. Niekde tam je chlap, ktorý vás bude obdivovať presne také, aké ste, niekto, kto vás bude milovať tak, ako ja milujem moju Sarah.“

Robbie Tripp odkaz pre oble zeny

Netrápte sa!

Táto spoveď si zaslúžila viac ako 10 000 likov a 600 komentárov. Sarah je bez pochýb jednou z najšťastnejších žien, pričom sama dodáva: „Ide o veľmi podstatnú tému, ktorou je dôležité poukázať na to, že každá žena bez ohľadu na jej telesné proporcie je nádherná a zaslúži si lásku!“ Krajšie vyznanie snáď už ani nemohlo vzniknúť. Tlieskame!

Robbie Tripp oble tvary su krasne

odkaz pre zeny s kilami navyse

odkaz pre zeny s kilami navyse

odkaz pre zeny s kilami navyse

Zdroj: popsugar.com | Foto: Instagram