Klebety ohľadom manželskej krízy Angeliny Jolie a Brada Pitta sa potvrdili. V prípade ,,najseksi“ dvojice sveta však nejde o bežný problém, ktorý napraví dobré víno a udobrovací ,,seks“. Lavínu špekulácií o rozvode spustil bulvárny portál „TMZ“, avšak informácia je už oficiálne potvrdená. 

Nič netrvá večne a už vôbec nie hollywoodska láska. To vám skôr vydržia umelé mihalnice od amatérskej vizážistky zaučenej niekde v dolnom Klokočove. Médiá prichádzajú so šokujúcou informáciou – Angelina Jolie podala návrh o rozvod. Prečo?

brangelina

Podľa vyjadrení zdrojov z herečkinho okolia už ďalej nie je schopná tolerovať neprekonateľné rozdiely. ,,Toto rozhodnutie bolo učinené hlavne pre zdravie rodiny. Angelina to nemieni komentovať a žiada o poskytnutie súkromia,“ vyjadril sa v oficiálnom stanovisku advokát Robert Offer. Angelinu zastupuje známa celebritná právnička Laura Wasser, ktorá nedávno figurovala aj v prípade rozvodu Johnnyho Deppa a Amber Heard.

Portál pagesix.com prišiel s informáciou, že Angelina si dokonca najala súkromného detektíva a zistila, že ju herec pekne dlho podvádza s kolegyňou Marion Cotillard, s ktorou natáčal film „Allied“. ,,Najala si ho, pretože cítila, že sa s ňou Brad zahráva a ukázalo sa, že to tak aj naozaj je. To bola posledná kvapka,“ uviedol zdroj. Ku všetkému sa vyjadril aj samotný herec: ,,Som tým veľmi zarmútený, ale najviac záleží na deťoch. Prosím médiá, aby im dali počas tohto náročného obdobia priestor.“

Angelina Jolie a Brad Pitt sa zoznámil pri natáčaní filmu „Pán a pani Smithovci“ v roku 2004. Okamžite spolu začali randiť, no vzali sa až v roku 2014. Okrem vlastnej dcéry Shiloh a dvojčiat Knoxa a Vivienne dvojica vychováva adoptívnych synov Maddoxa, Paxa a dcéru Zaharu. Angelina chce starostlivosť o deti prevziať sama a z výchovných metód jej manžela je viac ako sklamaná.

 

View this post on Instagram

Best couple? #angelinajoliebradpitt

A post shared by Girl? (@tumblrgirlwannabelove) on

 

Foto: Instagram, Twitter