Nora Mojsejová sa len pred dvomi rokmi nečakane vydala za niekdajšieho účastníka kontroverznej reality show s názvom Mojsejovci. Jej manželom sa tak stal František Kabrheľ, ktorý sa preslávil pod prezývkou Versace. Odvtedy známa podnikateľka nosí priezvisko Kabrheľová, čo však podľa najnovších informácií už zrejme trvať dlho nebude.

Nedávno sme vás informovali o tom, že legendárna vila, ktorá kedysi patrila Mojsejovcom, sa momentálne predáva. Pred pár dňami sa ale médiá začali zaoberať ďalšou horúcou témou, ktorá sa týka populárnej Nory Mojsejovej – a to konkrétne rozpadom jej manželstva.

Vďaka uzavretiu manželstva s Versacem sa Košičanka vyhla pobytu za mrežami, niektorí ľudia však verili, že obaja partneri sa možno do seba skutočne zamilovali. Ako sa zdá, nech už boli ich vzájomné city akékoľvek, je tomu koniec! Rozvodové konanie už potvrdila aj samotná Nora, ktorú tento záujem o jej osobu mierne pobavil. “Veď to je už dva mesiace podané. Dobré ráno, Slovensko!,” zareagovala s humorom sebe vlastným. Tiež sa ohradila, že ona ani jej manžel nie sú povinní zdôverovať sa pravidelne médiám o svojich rozhodnutiach. Okrem toho, nejedná sa o jej prvý rozvod.

nora kabrhelova versace

Tentokrát sa vraj partneri spoločne dohodli a aj naďalej plánujú udržiavať kamarátsky vzťah. K dôvodom svojho štvrtého rozvodu sa Nora vyjadrila stručne. “Však ja som sa vydávala štyrikrát a nikdy sa ma nikto nepýtal prečo. Veď manželstvo sa uzatvára z lásky. A rozvádza sa, lebo sa láska pominie. Nie? Stane sa. Niektorá láska pominie po piatich rokoch, niektorá vyprchá po desiatich, iná už po troch mesiacoch. Podľa mňa to vydržalo dlho.” Nuž ako sa zdá, Norika je so situáciou absolútne zmierená a ťažkú hlavu si nerobí ani z ďalšieho nevydareného manželstva.

Status o rozvode

Podnikateľka, ktorá len nedávno oslávila 60. narodeniny, svoju úprimnú stránku ani v tomto prípade nezaprela a na Facebooku zverejnila status vyjadrujúci jej jasné pobavenie sa nad celou situáciou. K aktuálnej fotografii pridala aj popisok: „VIDÍM A POČÚVAM. OD RÁNA, ŽE SLOVAČ RIEŠI MÔJ ROZVOD. JE TO MOJA SÚKROMNÁ VEC. ALE ASPOŇ SA SLOVENSKO BAVÍ. PEKNÝ SLNEČNÝ DEŇ NA CELÉ SLOVENSKO PRAJEM! nora mojsejova kabrhelova

Zdroj: pluska.sk , Facebook| Foto: Facebook/NoraMojsejova, NoraKabrhelova, YouTube