Karin Dvořáková sa stala najúspešnejšou ženskou hráčkou v desiatej sérii markizáckej Farmy X. Počas svojho pôsobenia dokázala s prehľadom poraziť aj takých silných súperov, ako bol napríklad fitness tréner Martin Šmahel. Po ukončení šou blondínka nezaháľa a naďalej na seba upriamuje veľkú pozornosť.

Karin sa nikdy netajila veľmi vrúcnym vzťahom k perfektne upravenému vzhľadu, líčidlám či dokonale nastajlovaným outfitom. Aj v rybárskej osade jej tak neraz bolo vytknuté, že viac než práci sa venuje nekonečným úpravám mejkapu. Prostoreká plavovláska si však z kritiky ťažkú hlavu nerobila a naďalej pokračuje štýlom sebe vlastným.

karin farma

Mladá Bystričanka sa už v minulosti párkrát vyjadrila, že na dokonalom vzhľade bude pracovať aj naďalej. Okrem plných pier tak túži ešte po jednej veľkej zmene, na ktorú sa údajne konečne odhodlala. Oficiálny web televízie Markíza totiž potvrdil informáciu o tom, že Karin Dvořákovú čaká budúci mesiaci plastická operácia – upraviť si chce poprsie, pričom by sa malo jednať hlavne o zmenu tvaru.

 „Áno, rozmýšľala som nad tým dlho. Chcem silikóny, budem mať o niečo väčšie prsia, ale nebude to nič vulgárne ani lacné. Ja mám prirodzene veľké prsia, ale túžim po tom, aby mali aj dobrý tvar. Na Instagrame budem zverejňovať celý priebeh príprav na operáciu. Chcela by som tak aj iným dievčatám ukázať, že sa tohto zákroku nemusia báť,“ priznala exfarmárka. Výsledku by sme sa teda mali dočkať už v januári!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

karin farma

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/Karinnett