Kali sa pomaličky pripravuje na rolu otca, dokonca už prezradil, že jeho priateľka Alicka čaká dievčatko, avšak popri tom sa stále venuje i hudbe. Najnovšie sa na nás chystá brutálna spolupráca!

Začiatkom júla raper predstavil pohodový duet nazvaný Sila je v nás so speváčkou Veronikou Strapkovou, ktorá zažiarila v šou Hlas Československa. Krátko nato sa už ale môžeme tešiť na ďalšiu zaujímavú spoluprácu – po Veronike preberá štafetu mimoriadne úspešná interpretka. Dáme vám pomôcku, vzišla z rovnakej talentovej súťaže ako exoticky pôsobiaca kráska.

Kali

Kali a ďalšia speváčka

Viete, o koho ide? Reč nie je o nikom inom než o aktuálne jednej z najpopulárnejších hudobníčok na československej scéne, speváčke a raperke v jednom, ktorá si hovorí Sima. Peknučká Trnavčanka ešte koncom mája zverejnila na svojom insta profile záber práve s Kalim a DJ-om Petrom Pannom naznačujúci možnú spoluprácu. Vtedy však k nemu Sima pridala len záhadné otázniky.

Sima a Kali

Potrvdené

Teraz je už ale všetko jasné. Speváčka včera dohady potvrdila a zároveň i naplnila prosby a očakávania fanúšikov, ktorí si žiadali spoločný song s Kalim. V rámci Insta stories totiž Sima poskytla dôkaz toho, že sa naozaj chystá niečo veľké. „Už čoskoro,“ krátkym avízkom navnadila nedočkavcov. Tešíme sa tak na nový a určite nadupaný duet!

Sima a Kali

Zdroj/Foto: Instagram