Zostava ôsmej série Let’s Dance ešte stále nie je kompletná. Špekuluje sa o rôznych celebritách, pričom niektoré z nich už Markíza oficiálne potvrdila. Kto pribudne k trom doposiaľ oznámeným fešákom?

Je už známe, že na hviezdny tanečný parket sa postavia kamaráti, moderátori a v neposlednom rade úspešní športovci Marián Gáborík a Boris Valábik. Ich veľkou konkurenciou bude rozhodne kubánsky herec Mario Cimarro, ktorý bude s populárnymi Slovákmi taktiež bojovať o titul nového kráľa Let’s Dance.

marrio cimarro

K oficiálne potvrdeným súťažiacim sa najnovšie pridávajú aj tri herecké esá. Kým o Janke Kovalčíkovej a Viktorovi Ibarovi sa doposiaľ viedli iba polemiky, dnes je už jasné, že aj ich čaká životná výzva. 

„Som nesmierne potešená, že budem účastná na takom nádherne elegantnom programe a skvelej zábave na vysokej úrovni. Pevne verím, že splníme očakávania a že šou naplníme humorom, kvalitou a aj správnou dávkou trapasov,“ podelila sa o nadšenie s portálom Markiza.sk krásna Prešovčanka.

 „Veľmi sa teším, že budem môcť byt súčasťou Let’s Dance 2023. Vyskúšať si parket, vyskúšať si, aké je to naučiť sa tanec za jeden týždeň. Mám obrovský rešpekt, ale aj obrovskú radosť, že toto budem môcť absolvovať. A dúfam, že som od tatina chytil nejaké africké rytmy a gény a že tam niečo odtancujem,“ uviedol exotický fešák zo seriálu Druhá šanca.

To však stále nie je všetko. Okrem Janky sa zžije s rolou tanečnice aj ďalšia tvár nového seriálu Chatári, a to Helena Krajčiová!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/helena_krajciova, victor_ibara, tvmarkizaofficial, j.kovalcikova