Tatiana Brunayová sa zviditeľnila vďaka Farme X, kde zahorela láskou ku svojmu kolegovi Petrovi Harezníkovi, a to i napriek tomu, že ju doma čakal priateľ s dcérkou. Hoci ju za románik s Peťom mnohí odsudzovali, Táňa priznala, že to doma vôbec nemala ružové, pričom najnovšie opäť čelí ďalším nepríjemnostiam.

Táňa už počas Farmy povedala, že u svojho dnes bývalého priateľa nenachádzala to, po čom túži zrejme každá žena – milé slovo, cit, dotyk. Aj preto svoje šťastie našla po boku Petra Harezníka, s čím však expriateľa poriadne nehnevala.

Keďže Táňa má s Pavlom jednu dcérku, po rozchode prišiel čas na rozhodnutie, kto a ako sa bude o malú starať. Pre Topky.sk známa tvár Markízy prezradila, že dcérku nechcel jej expriateľ pustiť ani na finále Farmy. „Zablokoval mi autom východ z domu. Nechcel ma pustiť preč, začal robiť obrovské scény. Potom vyhlásil, že so mnou malú nepustí. Nikto pritom nepovedal, že ide so mnou na finále. Musela som podať trestné oznámenie,“ priznala  Brunayová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Čo ale fitnessku hnevá najviac, je fakt, že Pavol vraj dieťa najprv vôbec nechcel, dokonca ju posielal na potrat, a teraz žiada o striedavú starostlivosť. „Nakoniec sa zmieril s tým, že si dieťa necháme. Potom ale vyhlásil, že ak bude postihnuté, necháme ho v nemocnici. A že ak to budú dvojičky, vezmeme si len jedno,“ vyjadrila sa Táňa. Okrem toho prezradila, že kým žila s malou dva roky v Nemecku, otec jej dieťaťa bol za nimi len dvakrát.

Tana Farma

Obaja z bývalých partnerov po rozchode podali návrh na striedavú starostlivosť, no exfarmárka doručila Pavlovi návrh na striedavú starostlivosť dohodou dúfajúc, že spoločne nájdu kompromis. Táňu neteší ani fakt, že rodina jej bývalého dcérku húcka proti nej, pričom o Pavlových sestrách povedala poriadne šokujúce slová. „Jedna bola vydatá za Turka, rozviedla sa, o čom ich mama ani nevie. Druhá má na krku 11 exekútorov, manžela, s ktorým nežije, stretáva sa aj s mužmi rumunskej národnosti vo veku jej synov. Tie majú najmenej čo rozprávať. Dom aj pozemok je môj, s Paľom sme mali len spoločný úver. Navrhla som mu, že mu 400€, ktoré doteraz zaplatil, vrátim,“ uzavrela Táňa, ktorej držíme palce, aby sa všetko zlé na dobré obrátilo.

Zdroj: Topky.sk | Foto: YouTube, farma2018_official