„Každá nedokonalosť, ktorú máte, je pre vás jedinečná,“ tvrdí 26-ročná Sara Geurts, ktorej ako 10-ročnej diagnostikovali vzácne dedičné ochorenie kože, pri ktorom sa tvorí nedostatočné množstvo kolagénu. Najčastejším prejavom ochorenia býva ochabnutie kože, v dôsledku čoho sa aj u Sary vytvorili predčasné vrásky. Mladá žena je však prostredníctvom fotografií odhodlaná ukázať svetu, že sa rozhodne nemá za čo hanbiť!

Sara kedysi svoju zvráskavenú kožu považovala za najväčší hendikep v živote, teraz je to pre ňu, naopak, tá najkrajšia vec. Ako mladá žena sama tvrdí, každá nedokonalosť, ktorú máte, rozpráva príbeh o vás a o vašej ceste životom. I keď je to zrejme nepríjemné, stretla sa už s ľuďmi, ktorí sa jej báli alebo nevedeli, ako majú reagovať na to, že sa od nich v niečom líši. Aj to ju však utvrdilo v tom, že sa rozhodla zmeniť pohľad ľudí na všednú krásu a svoj príbeh predložila v roku 2015 v rámci kampane ,,Love Your Lines“ projektu, ktorý uznáva ženské nedokonalosti.

Sara Geurts

Pozrite si fotografie tejto mladej ženy, ktorá sa aj napriek všetkému nebojí postaviť pred objektív fotoaparátu, čím si určite zaslúži i váš rešpekt a obdiv.

sara

geurts

sara geurts

sara s kamarátkou

sara s kamarátkami

Zdroj/Foto: Boredpanda.com, Instagram