Po tom, čo Dominika Mirgová v apríli porodila svojmu partnerovi, Petrovi Zvolenskému, synčeka Peťka, čaká ju ďalšia krásna udalosť. V sobotu, 22. augusta 2015, sa zo slečny stane mladá pani!

Dominika pravidelne informuje svojich ,,skalných“ o dianí v jej živote. Na svojom facebooku aj instagrame zdieľa svoje šťastie, radosť a výnimkou nie sú ani prípravy na svadbu.

4

Hoci stíha prácu aj starostlivosť o synčeka, posledné dni venuje najmä prípravám na svoj nezabudnuteľný deň D. Ako každá nevesta aj speváčka si užila rozlúčku so slobodou, kde jej kamarátky darovali praktickú sexuálnu príručku.

2

Čo by to však bolo za nevestu, bez krásnych svadobných šiat. Pri výbere pomáhala Dominike mamina, s ktorou nakoniec našli tie pravé, vysnívané, v svadobnom salóne WEM v Trenčíne. Šaty, ktoré vidíte na snímke to však nie sú, hoci boli prvé, ktoré si vybrala. Ako sama napísala, tie ozajstné musí vidieť prvý Peter.

3

Aj keď ju v sobotu čaká deň D, nezaháľa ani v práci a opäť stojí na koncertných pódiách. V nedeľu, 9. augusta, odohrala v Smoleniciach svoj posledný koncert ako slobodná. Na jeseň sa môžete tešiť na nový album a podľa jej slov aj na novú Dominiku!

11058635_976698245716187_5029374116025463885_n

Nám nezostáva iné, ako vopred zaželať snúbencom krásne počasie a nezabudnuteľnú svadbu. 🙂

Foto: Facebook, Instagram