Silvia Kucherenko, jedna z najznámejších slovenských milovníčok estetických úprav, sa nedávno stala tvárou vlastnej relácie s názvom Svet podľa Kucherenko, v ktorej si nedáva pred ústa servítku i vo veciach, ktorým sa vôbec nerozumie. Vďaka tomu sa naposledy dostala do konfliktu s poslankyňou NR SR Janou Cigánikovou.

Silvia sa totiž rozhodla zarýpať a okomentovala debatu, ktorú poslankyňa viedla s ministrom zdravotníctva Tomášom Druckerom v politickej relácii televízie TA3.

„Pokiaľ sa pani Cigániková dostane k pointe, tak sa pán minister snaží pochopiť, čo tým chcel básnik povedať“. Pani Cigánikovú sa nedalo chápať, tento jej monológ trval 10 minút. A pointa stále nikde,“ vyjadrila sa Kucherenko a nakoniec dodala, že z pani Cigánikovej bude raz možno moderátorka.

Cigániková si však nenechala kydať na hlavu a milovníčke estetických úprav odkázala:  „Silvia, máte pravdu, téma nebola úplne jednoduchá. Napriek tomu ste zatiaľ prvá, ktorá vraví, že nepochopila. Nakoniec, prvé live vysielanie a rovno s ministrom na odborné témy by ste určite zvládla lepšie. Že ma hneď nenapadlo požiadať vás o mediálny tréning.“ :)

Foto: Instagram, SAS