V piatok sa Británia tešila z ďalšej veľkej udalosti v kráľovskej rodine. Tentokrát sa vydávala krásna princezná Eugénia a na jej obrade vo Windsore sa zúčastnilo mnoho svetoznámych osobností. Samozrejme, nechýbali ani vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge William a Kate Middleton. A práve oni sa postarali o obrovský rozruch!

Ako informoval zahraničný denník Cosmopolitan, krásna vojvodkyňa podľa svedkov porušila prísny kráľovský protokol priamo na verejnosti. Hoci ona aj William majú vo zvyku prezentovať sa navonok zdržanlivejšie, na veľkolepej slávnostnej udalosti sa zrejme neovládli. Fotografom sa totiž podarilo jasne zachytili krehkú Kate, ako počas obradu nežne hladká svojho manžela po stehne!

kate middleton william

Snímka okamžite obletela celý svet a zase raz rozpútala diskusie o tom, čo všetko je v prominentnej rodine povolené a čo už je za hranicou dobrej morálky. Ako sa zdá, s príchodom uvoľneného páru Meghan Markle a princa Harryho sa predsa len po novom toleruje medzi členmi kráľovskej rodiny o trošičku viac ako v minulosti. Nuž, zamilovaná dvojica si tak konečne prejavila kúsok lásky aj pred zrakmi širokej verejnosti.

kate middleton william

Zdroj: Cosmopolitan | Foto: Twitter, wallsdesk.com, Instagram