Lámali ste si niekedy hlavu nad tým, či je možné spojiť typicky mužský a ženský prvok v účese? Vychytený a vskutku veľmi šikovný holič a kaderník v jednom potvrdil, že v dnešnej dobe je možné už azda všeličo. Jedna z jeho zákazníčok sa podujala na tento menší experiment a konečný výsledok rozhodne stojí za to.

Profesionálny kaderník a holič pôsobiaci v Portoriku vystupuje na sociálnych sieťach pod pseudonymom Victorino Stylo a rovnaký názov nesie aj jeho vychytený salón. Svoje jedinečné výtvory pravidelne zverejňuje na svojom Instagrame a fanúšikovia sú v nemom úžase, čo všetko dokáže vytvoriť na hlave svojho zákazníka či zákazníčky.

Victorino sa rozhodne nebojí experimentovať, o čom svedčí aj jedna z jeho viacerých neobyčajných frizúr, v ktorom typicky mužský účes „na koleno“ doplnil o ženský prvok v podobe strieborných trblietok. Krásnej zákazníčke tak behom pár minút „vykúzlil“ doslova neprehliadnuteľný účes, vďaka ktorému na seba upúta pozornosť všade, kam príde. Šikovný holič zrejme týmto vyvrátil aj známe pravidlo, že žena môže ohúriť muža len dlhou a pestovanou hrivou. :)

 

Foto | Video: Instagram