Zuzana Belohorcová (42) je verejnosti veľmi dobre známa hlavne z televíznych obrazoviek, kde sme ju pred mnohými rokmi mohli sledovať v pikantne ladených reláciách, ako Láskanie na TV Markíza alebo Peříčko na českej televíznej stanici Nova. Odvtedy už ale ubehol nejaký čas a Zuzana je aktuálne šťastne vydatá za svojho životného partnera Vlastimila. Či je však ich spolužitie až také ideálne, ťažko povedať.

Príťažlivá blondína dokáže svojím vzhľadom ešte stále zaujať nejedného muža, no či aj toho svojho, je otázne. Na svetlo sveta totiž preniklo krátke video, na ktorom sa fanúšikovia bývalej moderátorky dozvedeli asi aj viac, než by vôbec chceli.

Zuzana Belohorcova

Zuzka a Vlastimil sa momentálne nachádzajú vo veľkolepom New Yorku, odkiaľ sa rozhodli potešiť svojich sledovateľov nahrávkou. Belohorcovej manžel však nečakane na svoju ženu adresoval nelichotivé poznámky a dokonca vytiahol pikošky z ich posteľného života! „Dneska ráno som niečo chcel a ty si bola unavená. No nedá sa nič robiť. Pozrite sa, už nemá 20!“ prezradil Vlastimil. Sympaťák sa však nezastavil a pokračoval ďalej. „Viete, ona už potrebuje dlhú predohru, už to nie je tá se*ica, ako bývala.“ Kráska sa len nevinne usmiala do kamery a muža upozornila slovami: „Dávaj si pozor na slovíčka“. 

zuzana belohorcova manzel

Ľudia sa po tomto videu rozdelili na dva tábory. Niektorí sa skvele bavia a humor, s akým tento párik spolu komunikuje, obdivujú. Avšak druhá strana sa na adresu Zuzaninho manžela ostro ohradila a zahrnula ho výčitkami – zhoduje sa na tom, že takého vyhlásenia by si partneri mali nechať len sami pre seba.

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram, Facebook