Pamätáte si ešte na Thomasa Puskailera, speváka so širokým a dokonalým úsmevom, ktorý ani bez trička nie je na zahodenie? Podaril sa mu husársky kúsok a na konte má skvelý medzinárodný úspech!

Thomas vytvoril v spolupráci so spoločnosťou KVANT videoklip „Don´t Let Go“, ktorý získal prvé miesto v prestížnom ocenení „International Laser Display Awards“, ktoré podporuje využívanie laserových efektov v oblasti umenia, zábavy a vzdelávania. V kategórií „Strih vo filmovej, TV a video produkcii“ ním porazil aj umelcov ako rapera Pitbulla alebo herca Toma Cruisa.

„Keď mi z Las Vegas zavolal Michal Šimkovič, manažér zo spoločnosti Kvant a povedal, že môj klip vyhral prvú cenu, od radosti som vyskočil meter do vzduchu. Bol som prekvapený, aké veľké mená boli v súťaži. Uvedomil som si to, keď som moje meno videl pri Pitbullovi a Tomovi Cruisovi. Je to neskutočný a neuveriteľný pocit, že sa video „Don´t Let Go“ dostalo na takú svetovú úroveň.“ Vyjadril sa Thomas Puskailer.

Víťazný klip, ktorého réžie sa ujal Richard Raiman sa natáčal 12 hodín v priestoroch spoločnosti KVANT. Pri refréne vytvorili tanečnice spoločne so spevákom a lasermi hotové umelecké tiene, ktoré boli tak unikátne, že aj fotografia z klipu vyhrala druhé miesto v kategórií „Efekt vo  fotografii“.

2

Okrem vyhrávania medzinárodných súťaží sa spevák venuje aj divadelným doskám. Hudobná show „Slovak Showbiz for Beginners“, v ktorej účinkuje s Martinom Madejom sa bude už onedlho hrávať aj v bratislavskom divadle Nová scéna! „Je to pre nás obrovský úspech a veľmi si vážim spoluprácu s divadlom Nová scéna. Od 20. marca tu budeme pravidelne hrávať. Predstavenie bude aktualizované o novinky, ktoré vymyslí Martin so svojim „showbiz – rozumom“. Thomas hrá v predstavení speváka, ktorý chce preraziť na Slovensku a Martin Madej producenta, ktorý je dávno „za vodou“. Nenechajte si ujsť paródiu o hľadaní slávy, kde sa scenára a réžie ujal Eduard Kudláč a hudbu skomponoval Slavo Solovíc.

Thomasovi dodatočne blahoželáme k úspechu! :)

Thomas Puskailer3Foto: Peter Trojan