Pred pár hodinami sa spoza veľkej mláky prevalila informácia o prominentných zásnubách. Známy idol žien Chris Pratt, ktorý sa preslávil najmä ako hlavný hrdina v geniálnom filme Strážcovia galaxie, sa bude znovu ženiť. O ruku požiadal milovanú priateľku Katherine – tá je dcérou jedného z najpopulárnejších hercov v histórii.

Svetoznámeho fešáka poznáme z viacerých vydarených snímok, ako napríklad Strážcovia galaxie, Jurský svet, Pasažieri či Avengers. Hoci s priateľkou Katherine tvorí pár len rok a pol, všetko nasvedčuje tomu, že by dvojica v manželskom zväzku mohla nájsť spoločné šťastie.

Chris Pratt Katherine Schwarzenegger

Slávny marvelovský hrdina plánuje vstúpiť do chomúta už po druhý raz. Napriek tomu, že prvá manželka Anna Faris sa jeho celoživotnou partnerkou nestala, lásku našiel po boku ďalšej slávnej krásky. Sympaťák je do nej po uši zamilovaný, o čom svedčí aj najnovší príspevok uverejnený krátko po exkluzívnej žiadosti o ruku.

Tento vzťah je o to zaujímavejší, že Katherine je dcérou amerického herca a bývalého guvernéra Arnolda Schwarzeneggera. Práve ona by mala nahradiť obľúbenú hollywoodsku herečku známu z paródií Scary Movie.

Chris Pratt Anna Faris

Zaľúbenci krásnu novinku oznámili prostredníctvom sociálnej siete, kde budúci ženích zanechal pre svoju drahú polovičku emotívne slová. „Sladká Katherine, som tak šťastný, že si povedala ÁNO! Som nadšený z toho, že sa staneš mojou ženou. Budem hrdo a odvážne žiť vo viere s tebou,“ Chris napísal dojemný popis k romantickej fotke, kde svoju vyvolenú s novým snubným prsteňom na ruke vrúcne objíma. Nádherný záber plný lásky si v priebehu pár hodín získal už viac ako 3 milióny lajkov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Chris Pratt

Zdroj/Foto: Instagram/Prattprattpratt