Ako sme vás už skôr informovali, celým svetom otriasla hrôzostrašná nehoda z Turecka. Počas ohnivej šou v luxusnej reštaurácii v Istanbule došlo k chybe, ktorej následkom bola nebezpečná explózia ohňa. Plamene zachytili aj českých turistov, medzi ktorými sa nachádzala známa a úspešná YouTuberka.

Kristýna Třešňáková, vystupujúca pod pseudonymom Týnuš Třešničková, utrpela počas osudného večera popáleniny druhého stupňa na 35% tela od pása na hor. Podľa posledných informácií má byť jej stav konečne stabilizovaný, čo potešilo predovšetkým YouTuberkiných skalných fanúšikov vyjadrujúcich na sociálnych sieťach slová plné podpory.

Viac informácií a videá z nehody nájdete >>>TU<<<

Úprimné slová priamo z nemocnice

Keďže Týnuš je jednou z najvýznamnejších influenceriek z Českej Republiky, rozhodla sa prostredníctvom súkromného profilu poskytnúť verným fanúšikom bližšie informácie ohľadom svojho zdravotného stavu.

Mala som veľké šťastie, že som „len“ popálená. Určite to mohlo dopadnúť omnoho horšie, bála som sa o svoj zrak a podobne. Všetko je ale v naprostom poriadku a ak sa bude všetko hojiť tak ako má, vyviaznem bez akýchkoľvek následkov,“ prezradila kráska, pričom priznala, že sa cíti čoraz lepšie.

Čo však čakal len málokto, bola odvaha, akú Týnuš ukázala na konci svojho vyjadrenia. Keďže ju z veľkej časti živila krása, mnohí neprajníci sa tešili, že jej vybudovanej kariére kvôli popáleninám na tvári nadobro odzvonilo. Avšak, ako sa zdá, mýlili sa. „Dávam si aj dobrovoľne detox od všetkých sociálnych sietí, aby som sa potom mohla v plnej sile a ešte lepšia vrátiť,“ dodala na záver.

Zdroj/Foto: Instagram, YouTube