O vzťahu Kataríny Knechtovej (37) s o 18 rokov mladším Petrom Borkovcom (19) sa tajne pošepkávalo už dlhšiu dobu. Jedno nečakané priznanie však vyvolalo v česko-slovenskom šoubiznise lavínu plnú drámy a otázok. Ako to medzi nimi skutočne je/bolo?!

Finalista speváckej šou Superstar len nedávno priznal dlho utajovaný románik s porotkyňou Katarínou Knechtovou. Okrem potvrdenia ich päťmesačného vzťahu uviedol aj fakt, že sa len pred niekoľkými dňami rozišli so slovami plnými nádeje. „Keď spolu máme byť, tak spolu budeme,“ povedala vraj úspešná slovenská speváčka, čím vyvolala dojem možného návratu namiesto definitívneho konca. Viac informácií o ich rozchode nájdete >>>TU<<<.

Žiarlivosť na prvom mieste?!

Len pár dní po ukončení ich pomeru sa na sociálnej sieti mladého Borkovca objavujú zábery s neznámym dievčaťom, ktorému venoval aj slová plné nežnôstok. Ide o snahu vyvolať žiarlivosť na strane jeho bývalej partnerky? Pokiaľ áno, tak sa zdá, že to zabralo.

Katka sa totiž najnovšie pochválila obrovskou kyticou nádherných ruží. Od koho sú? To talentovaná brunetka, bohužiaľ, neuviedla. Avšak z nášho ženského pohľadu môže ísť o vrátený úder priamo do očí sklamaného Čecha objavujúceho sa po boku inej ženy. Alebo sú to kvety od nového tajného ctiteľa, ktorý zistil, že je opäť nezadaná? Hmmmm, nechajme sa prekvapiť!

superstar

Katarína Knechtová sa pochválila kyticou ruží

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram