Láska vám do života vstúpi práve vtedy, keď to čakáte úplne najmenej. Dokonca sa to môže stať aj viackrát v rovnakom čase. A vy ste zrazu zmätené, pretože viete, že by ste nemali byť zamilované… aj do toho druhého.

 

Čo znamená zamilovať sa do dvoch naraz?

V prvom rade to znamená, že aj vy ste len človek. A aj keď to, čo sa vám stalo, nie je úplne bežné, ľuďom sa to jednoducho deje a skutočne je to možné. Zamilovanosť je pocit, ktorý nechcene a nečakane môžete pociťovať voči viacerým mužom naraz. A ako pocit je zamilovanosť jednoduchou a prirodzenou súčasťou vášho vnímania a reakciou na podnet. Vo vašom prípade je tým podnetom ON a ON. A pokojne by sa k nim mohol pridať ešte jeden.

Určite si nezamieňajte vašu viacnásobnú zamilovanosť s láskou, to sú totiž dve rozličné veci. A výhodou pre vás je určite aj to, že nemáte žiadny dôvod na výčitky svedomia, no vaše trápenie s touto situáciou je jednoznačne opodstatnené. A preto by ste si v ich i vo vlastnom záujme mali čo najskôr vybrať – či už jedného alebo žiadneho.

Ako sa rozhodnúť?

Hovorí sa, že keď si neviete zvoliť jednu z dvoch možností, máte si hodiť mincou. Nie preto, aby vám dala odpoveď, ale aby ste zistili, ktorú možnosť si prajete viac, kým bude minca padať. Nie vždy je ale možné odovzdať svoj život do rúk mince. Pri rozhodovaní o mužovi sa musíte odosobniť od všetkej vášne a túžby. Je to síce náročné, no práve tieto dve veci vám môžu rozhodovanie poriadne skomplikovať a zatieniť váš jasný úsudok.

V prvom rade musíte byť úprimná sama k sebe a vyjasniť si, čo v skutočnosti chcete a ktorý z potenciálnych partnerov vašu predstavu naplňuje lepšie. Takisto záleží na tom, čo v súčasnej situácii v skutočnosti pre seba a svoj život hľadáte. Chcete skvelého a pohľadného milenca alebo partnera na dlhodobý či prípadne trvalý vzťah? Žiadni dvaja ľudia nie sú rovnakí, a preto by ste mali vedieť jednoznačne rozoznať, ku ktorému vás priťahuje „príroda“ a ku ktorému aj niečo iné.

Ani jeden?

Možno si dokonca uvedomíte, že nechcete ani jedného a to, čo ste cítili a čo vám úplne rozhodilo váš život a vyviedlo vás z rovnováhy, je pre vás natoľko bezvýznamné, že vám to nestojí za to spojiť váš život s jedným človekom v partnerskom vzťahu. A bude to v poriadku. Dôležité je, aby ste ublížili čo najmenej ľuďom vrátane seba samej!

Zdroj: askmen.com | Foto: Giphy,