O tom, že niektorí ex-farmári nepoznajú zábrany, sme sa mohli presvedčiť už viackrát. Najnovšie sa predviedla bývalá účastníčka markizáckej Farmy 8 Vladimíra Sedláková, ktorá počas lyžovačky v Alpách okoloidúcich turistov poriadne prekvapila. 

Atraktívna blondínka sa preslávila vďaka pobytu vo farmárskej osade počas ôsmej série súťaže. O astronomickú sumu peňazí vtedy súperila so známymi menami, ako napríklad Miroslav Povec, Milan Lalík, Janka Brezinová, Dávid Buška či obľúbená milovníčka mejkapu Lucia Lula Gachulincová.

Vladimira sedlakova

Vladimíra si chladné zimné dni momentálne vychutnáva u našich rakúskych susedov, kde sa jej podarilo okoloidúcich ľudí prekvapiť i ohúriť zároveň. Bývalá farmárka totiž nečakane odhodila zábrany i šaty a pred objektívom si zapózovala polonahá.

Zanietená snowboardistka sa na svah postavila len v nohaviciach a športovej podprsenke, pričom ju neodradili ani mínusové teploty a bohatá snehová nádielka všade navôkol. Nič netušiacim Rakúšanom sa tak naskytol veľmi netradičný pohľad na obnaženú hviezdu markizáckej Farmy 8.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Vladimira Sedlakova

Vladimira Sedlakova

Zdroj: Instagram/Sedlakova_vladimira | Foto: Instagram/brezinova_janka, Llnzz, Sedlakova_vladimira