Napriek tomu, že speváčka Dara Rolins má len pár rokov pred 50-tkou, na svoj vek pôsobí výnimočne mladistvo a energicky. Plavovláska neustále maká na dokonalej postavičke, za akú si neraz vyslúžila obrovské ovácie. Nedávne provokatívne zábery priamo z hrejivej postele mali za cieľ predviesť isté módne kúsky, no ľudia začali ihneď riešiť len jej telo!

Úspešná česko-slovenská ikona na seba už roky strháva enormnú pozornosť médií i fanúšikov. Populárna diva si je plne vedomá toho, že utajiť súkromný život v jej prípade je takmer nemožné, o to viac, že sa v poslednej dobe veľmi často vyskytuje po boku mladého rapera Dalyba, čo vyvoláva u okolia poriadne rozporuplné odozvy.

Dara Rolins Dalyb

Hoci mnohí ľudia nechápu, ako by mohol románik medzi zrelou speváčkou a o 20 rokov mladším hudobníkom vôbec fungovať, pri pohľade na plavovlásku je jasné, že opačné pohlavie má i bez ohľadu na vek rozhodne čím očariť. Bohatá charizma, temperamentná energia, neskutočne svieži vzhľad či vymakané štíhle krivky – presne takto Daru všetci dobre poznajú.

Dara Rolins postava

Keď sa teda Rolins rozhodla predvádzať nádherné čierne topánky na vysokom opätku, ovácie na seba dlho čakať nenechali. ,,Máš krásne nohy, vlastne niet miesta na tvojom tele, o ktorom by sa dalo povedať, že nespĺňa kritériá dokonalosti. Si jednoducho stelesnenie bohyne,“ znela jedna z početných pochvalných reakcií.

Pevné a štíhle nohy, naviac ozdobené ženskosťou nabitou obuvou, sa okamžite stali centrom pozornosti. Samotná hudobníčka ale priznáva, že stretnúť ju v ihličkových lodičkách vôbec jednoduché nie je. ,,Viem, zrejme by to mnohí z vás ocenili, často mi totiž píšete, že vidieť ma v šatách, podpätkoch, rozpustených vlasoch je osviežujúca zmena. Ale niektoré veci sa jednoducho nezmenia. Dara na ihlách bude vždy skôr „výnimočný jav“ a tým pádom rozhodne – vždy vo výnimočných topánkach,“ priznáva slobodná mamina, ktorá je napriek všetkým komplimentom stále verná hlavne teniskám a pohodlnej obuvi.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

dara rolins nohy Celú FOTO z postele nájdete —TU—

komentáre Insta Dara Rolins

Zdroj| Foto: Instagram/dararolins_vermi