Polícia Slovenskej republiky žiada všetkých občanov o pomoc pri pátraní maloletého chlapca, ktorý sa stal obeťou únosu zo strany jeho vlastného otca. Zverejnené slová kompetentných pritom naháňajú doslova hrôzu!

Stalo sa tak 19. mája v ranných hodinách. Matka dnes už nezvestného chlapca zverila malého Vratislava svojmu otcovi v dobrej viere, napriek tomu, že má súdom zverenú vyslovenú starostlivosť. Z výletu v bojnickej ZOO sa ale viac nevrátili.

Otec mal len 2,5 ročného synčeka naložiť do auta značky Škoda Octavia Combi, a to po vzájomnej dohode, že ho vráti matke do 13. hodiny poobede. Opak sa však stal pravdou a miesto toho informoval svoju bývalú ženu o tom, že jej dieťa viac nevráti a odchádza s ním za hranice Slovenska.

Maloletý Vratislav sa s otcom Vladimírom môže nachádzať v Čechách, prípadne aj v Poľsku. Ak by ste chlapčeka spozorovali na verejnosti, polícia žiada o pomoc, či už zdieľaním alebo poskytnutím informácií na nižšie uvedených číslach.

Bezplatná policajná linka: 158/ Služba Obvodného oddelenia Prievidzi: 096127 3755/ Kriminálna polícia v Prievidzi: 0961273374

Zdroj: Facebook/Polícia SR | Foto: Depositphotos.com, Facebook/Polícia SR