Ťažký osud postihol malého chlapčeka z Afriky, ktorého sa rodičia zriekli, keď bol ešte úplne malý. Neuveriteľných osem mesiacov blúdil po uliciach sám a akoby zázrakom prežil. Šancu na nový život dostal vďaka dobrovoľníčke Anji z Dánska, ktorá sa ho ujala a dnes by ste tohto osudom skúšaného chlapčeka ani nespoznali.

Kvôli necitlivému správaniu rodičov zostal malý africký chlapček Hope na ulici, kde sa túlal dlhé mesiace hladný a smädný. Tento nešťastný spôsob života mu priniesol mnoho chorôb a parazitov, ale s pomocou dobrovoľníckej organizácie sa jeho utrpenie navždy skončilo. [sociallocker]

Prednedávnom sa na internete objavili aktuálne fotografie, ako sa má malý Hope dnes. Od jeho nájdenia, kedy bol len kosť a koža, prešli už dva mesiace. Na fotografiách zjavne vidieť, že jesť Hopeovi veľmi chutí a robí tiež veľké pokroky. Má okolo seba 35 nových bratov a sestier, ktoré sa oňho starajú, hrajú sa s ním a učia všetko nové. Pocit istoty, že je v bezpečí, mu už nikto nevezme.

pribeh1 pribeh3 pribeh4 pribeh7

Hope dnes

pribeh13 pribeh12 pribeh11 pribeh10 pribeh9 pribeh8

Jedinou negatívnou správou je, že chlapčekovi bola diagnostikovaná vrodená vada na genitáliách, tzv. rázštep močovej trubice. Stále však ostáva nádej, že v budúcnosti sa vďaka charitatívnej pomoci dočká operácie, ktorá by tento zdravotný problém vyriešila.

Zdroj/Foto: Boredpanda.com [/sociallocker]