Celý svet s napätím očakáva príchod prvého potomka obľúbeného britského princa Harryho. Jeho očarujúca manželka Meghan Markle mu má totiž už v apríli porodiť vytúžené bábätko, pričom dvojica tradične pohlavie dieťatka pred verejnosťou až do posledného okamihu tají. Bývalej herečke sa však zrejme nechtiac podarilo všetko prezradiť.

Bývalá televízna hviezda sa takmer bezprostredne po sobáši s Harrym zaradila medzi najväčšie rebelky v prominentnej britskej rodine. O tom, že kráľovské zvyky kráske veľa nehovoria, svedčí aj jej nedávny výlet za zábavou do rodnej Ameriky – a to len dva mesiace pred pôrodom.

meghan markle

Vojvodkyňa totiž v týchto dňoch opustila kráľovstvo a odletela do USA, kde spoločne s kamarátkami absolvovala nákupy, večere v luxusných reštauráciách a v neposlednom rade aj populárnu americkú párty s názvom „baby shower“ – oslavu pred narodením bábätka, kedy blízke priateľky budúcej mamičky obdarúvajú nenarodené dieťatko množstvom darčekov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

meghan markle

Práve táto udalosť mala podľa zahraničných zdrojov odhaliť to, na čo Angličania dychtivo čakajú – pohlavie dieťaťa princa Harryho a Meghan Markle. Na tejto párty totiž býva dobrým zvykom, že sa výzdoba v miestnosti a rovnako aj šaty žien prispôsobia očakávanému pohlaviu bábätka.

Viacerí fotografi tak priniesli zaručené správy o tom, že Meghan spolu s priateľkami prišli na párty odeté v ružových róbach, pričom aj výzdoba a baliace papiere na darčekoch boli ladené do ružových a fialových odtieňov. Tento fakt má byť podľa viacerých zahraničných médií jasným dôkazom toho, že kráľovská rodina by sa mala rozrásť o rozkošnú princezničku.

serena williams
Najlepšia kamarátka vojvodkyne Serena Williams odetá v ružovom a s ružovými darčekmi

meghan markle
Meghan Markle vo fialových šatách preberá ružovú tortu na oslavu

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/#Meghanmarkle, katemiddletonphotos