Talentovaná a zrejme najobdivovanejšia slovenská vizážistka Lucia Sládečková sa stala mamičkou na plný úväzok. Starostlivosť o malú Lýdiu jej však nebráni v kariére, počas ktorej sa stretla aj s negatívnymi ohlasmi nielen na jej výkon, ale aj osobu.

Na hlavu si popol sypať nenechá! Už v minulosti nám Lucka dokázala, že neoprávnená kritika cez ňu rozhodne neprejde. Jej meno, častokrát očierňované z údajnej neprofesionality, si pred širokou verejnosťou nepoddajne stráži, čo dokázala aj v odkaze, ktorý si môžete spätne prečítať >>>TU<<<.

Vrcholom neúnosnej kritiky bolo obdobie, kedy sa sympatická plavovláska stala slobodnou mamičkou. Spŕška výchovných slov od neznámych žien prichádzala v pravidelných intervaloch, čo, samozrejme, na internete spôsobilo ďalšiu verejnú kauzu. Ani to nezostalo bez povšimnutia, avšak na výchovu svojej dcéry mala Lucid len stručnú odpoveď: „Moje dieťa, môj názor!

Končí s neprajníkmi

Podľa všetkého negatívne reakcie neutíchajú ani po čase, práve naopak. Lucia sa ale za „internetovými hejtermi“, ktorí ju na sociálnych sieťach pravidelne osočujú, rozhodla spraviť radikálnu bodku.

Všetci, čo majú potrebu robiť napriek, budú bloknutí. Nemienim sa s vami neustále zaoberať! Nemienim akceptovať negativitu, vážení… Robím to, čo považujem za správne – niekedy spontánne,“ po návale kritiky vybuchla Lucka pred tisíckami fanúšikov v jasnom odkaze. „Ži a nechaj žiť,“ dodala na záver.

Vyjadrenie Lucie Sládečkovej

Foto: Instagram