Začiatkom leta sa meno herečky Eleny Podzámskej objavilo v médiách skrz jej radikálnu zmenu povolania – Slovákom sa prihovárala ako predavačka v obchode s oblečením. V súkromnom živote sa známej umelkyni darí o čosi viac. Užíva si novú známosť!

Elena Podzámska je posledné obdobie samé prekvapenie. Či už spomínaná práca v obchode, nedávne účinkovanie v šou Bez servítky, kde pomáhala kamarátovi Lacimu, alebo nový muž, ktorý je od nej o 20 rokov mladší.

Novému Času neunikla fotografia, ktorú populárna herečka zverejnila na Facebooku. Ide o poriadne odvážny záber s hercom Martinom Durkáčom, ktorý je obvinený zo zabitia dlhoročného priateľa, taktiež herca Michala Godára. Nešťastná tragédia sa stala v novembri minulého roka, pričom Martin, ktorý je stíhaný na slobode, trvá na svojej nevine.

Vyzlečená Eňa leží s 31-ročným muzikálovým hercom na gauči a dáva mu pusu na líce. V popise nechýba srdiečko a emotikon pier. Spoločnú snímku zverejnil aj Martin, na fotke sa s herečkou bozkáva. O vážny vzťah však v tomto prípade zrejme nejde. „Sme len blízki priatelia. Nie je potrebné za tým hľadať nič viac,“ uviedla Podzámska pre Nový Čas. „Nerád by som prezrádzal viac… Som spokojný,“ vyjadril sa na margo romantických chvíľ s Eňou Martin.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Eňa Podzámska a Martin Durkáč

elena podzamska martin durkac

Zdroj: Čas.sk | Foto: Facebook/Ena Podzamska, Maťo Durky Durkáč