Katarína Brychtová patrila medzi známe osobnosti účinkujúce v reality šou Farma X. Ako jedna z mnohých, aj ona po krátkom čase priestory schátraného statku  opustila a vrátila sa do pohodlia domova. Jej dobrovoľné odstúpenie zo súťaže však neznamená spálenie mostu za jej týždňom pod dohľadom kamier. Známa moderátorka totiž opäť šokuje.

Brychtová sa na farmárskom území stala takzvanou bútľavou vŕbou nielen pre celebrity, ale aj súťažiacich z tábora chudobných. Nemilosrdné a predovšetkým nespravodlivé podmienky boli však od začiatku niečo, čo známej moderátorke prekážalo zo všetkého najviac. Rozhodla sa preto voči nim bojovať bez toho, aby sa o tom kompetentní dozvedeli.

Niekoľkokrát porušila striktné pravidlá

Medzi základné pravidlá patrilo aj delenie jedla. Skupinka bohatých mala prísne zakázané venovať druhej strane akékoľvek vymoženosti, ktoré im štáb pripravil. Kataríne sa to však zdalo nelogické, a tak sa ich rozhodla jednoducho porušiť podvádzaním, o čom údajne vedeli aj jej „celebritní kolegovia“.

Napríklad, Renča mala nízky tlak a potrebovala kávu. Tak sme si dohodli heslo, že keď si zapýta čajík, budem vedieť, že chce kávu,“ priznala Brychtová po odchode z Farmy. „Mužom som zase na strechu, kde makali, nosila vodu, do ktorej som primiešavala med, aby mali viacej energie,“ pokračovala. Je teda otázne, či sa po jej odchode z reality šou naďalej porušujú pravidlá alebo sa farmári rozhodli riadiť striktnými príkazmi.

Foto: TV Markíza, Facebook, Instagram l Zdroj: Cas.sk