Na Farme to poriadne vrelo. Hráči sa dostali do finálového týždňa, pričom ich čakajú každý deň jednotlivé úlohy s jasným cieľom. Ten, kto danú disciplínu splní ako posledný, vypadáva a navždy stráca šancu na výhru 75 tisíc eur počas veľkého finále.

Prvý deň predstavovalo vyraďovanie pletenie rohoží, s čím sa hráči stretli pri plnení príkazov od hospodára. Po náročnom a nervydrásajúcom boji siedmich finalistov zostali pliesť svoje predmety len Peter a Michal, zatiaľ čo ich ostatní súperi povzbudzovali z „bezpečnej zóny“.

Po pár minútach sa Harezník prihlásil, čo znamenalo koniec v hre pre modela z Prahy. Michal Gajdošech však zvládal prehru len veľmi ťažko najmä kvôli tomu, že svoju rohož plietol poctivo kus po kuse napriek tomu, že ostatní si prácu uľahčili pridávaním dvoch a viac rákosí naraz.

Na danú disciplínu sa rozhodli zareagovať i fanúšikovia Farmy, ktorí neskrývajú obrovské pobúrenie. „Zase sme sa Slováci ukázali, že podvodom ďalej zájdeš. Tí, čo robili rohož poctivo po jednom prúte vypadli a tí, čo si to uľahčili viď Renáta, Dominik a Dada postupujú,“ napísal jeden z komentujúcich, no podobných reakcií stále pribúda.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Pravdou však je, že Evelyn pred odštartovaním celej súťaže neupresnila pravidlá a to, či si môžu hráči zjednodušiť prácu pridávaním dvoch, troch alebo aj všetkých prútov naraz. Z hry tak nadobro vypadol Michal, pričom dnes večer nás čaká už druhé kolo absolútneho vyraďovania.

Foto: Instagram/Farma, TV Markíza