Tí, čo sa motkajú na parkete, ostávajú, a tí, čo predvádzajú obdivuhodné výkony, vypadávajú. Ako je to možné, pýtajú sa diváci Let’s Dance po tom, čo sa v nedeľu večer so šou rozlúčila Helena Krajčiová.

Štvrté kolo Let’s Dance odštartovala herečka Helena Krajčiová vášnivou rumbou. Za svoj zmyselný výkon spolu s jej tanečníkom Fabiom Belluccim získali od poroty 24 bodov, čím sa zaradili na šiestu priečku. Za sebou nechali 17-bodových fešákov Borisa Valábika a Maria Cimarra. Tí sa však na rozdiel od Helenky v šou udržali.

Predstaviteľka novinárky Kvetky v seriáli Mama na prenájom dostala od divákov najmenej sms hlasov, a tak sa už v ďalšom kole na parket nepostaví. Sociálne siete tak doslova zaplavili pohoršené reakcie divákov obviňujúcich televíziu z podvodu. ,,Pre mňa veľké sklamanie, lebo Helena bola skvelá, vypadnúť mal Valábik alebo Kubánec, a neverím, že výsledok nie je zmanipulovaný,“ napísala na Facebook Jana. ,,Neverím, že to nie je zmanipulované. Mali by zverejniť aj vysledky diváckych hlasovaní,“ zdieľa rovnaký názor Mária.

Ozvala sa aj bývalá tanečnica, ktorá Let’s Dance kedysi sledovala so zatajeným dychom. ,,Čo ste, preboha, s touto serióznou show urobili?! Každý týždeň nejaké “prekvapenie”. Dať zatancovať Borisovi Valábikovi cha-chu na Sharks od Imagine Dragons? Veď to by bola výzva aj pre omnoho zdatnejších tanečníkov… minimálne z polovice zlý výber hudby, maximálne neodborné hodnotenie, nemiestne poznámky a v neposlednom rade promenáda na červenom koberci akože celebrít, ktoré si prídu užiť svojich pár minút slávy už pomaly len v spodnom prádle, ktoré si prekryjú záclonou… my sme sa vždy na hodinách tanca učili bontónu, ktorý je tak veľmi dôležitý… priznám sa, že Helena Krajčiová nepatrila medzi moje favoritky a určite raz vypadne každý, ale tentokrát som znechutená už len z princípu.. táto relácia je len pre vyvolených, ku ktorým, my, obyčajní ľudia nepatríme,“ rozpísala sa nahnevaná Ľubomíra.

,,Cimarro sa stane príčinou odlivu divákov a nie velebeným “ťahúňom”…. Chcelo by to niekedy zverejniť “právoplatné” výsledky,“ odkázala Markíze Gabriela narážajúc na hviezdu telenovely Skrytá vášeň. ,,Hrozné voľačo, prestala som to sledovať, pretože to vôbec nie je o tanci, výborní tanečníci vypadávajú a drevá zostávajú, toto rozhodne nie je tanečná súťaž,“ myslí si Alena.

,,Hruza, fuj, tie polená tam ostali ako Valábik a Gáborík a Helenka krásne tancovala a vypadla, buď je to zmanipulované alebo diváci nepozerajú tanec, ale výzor a kariéru účinkujúceho, alebo tie dve polená si kúpili hlasy,“ znie ďalší nahnevaný hlas ľudu, pričom negatívnych komentárov stále pribúda. Viac si ich môžete prečítať nižšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Let’s Dance