Už nejaký ten týždeň sa šuškalo o rozchode víťazky Hotela Paradise Nely Slovákovej so svojím bohatým slovenským priateľom Martinom, ktorý jej vraj dal košom. Češka sa konečne rozhodla prehovoriť a na Instagram napísala úprimnú spoveď o tom, ako to celé bolo!

Informácie o rozchode československého páru potvrdili zábery Nely s novým mužom, ktoré sa začali objavovať na sociálnych sieťach. Blondínkiným novým objavom má byť opäť Slovák, no tentokrát hokejista Lukáš Kozák. Aj preto sa zrejme známa milovníčka luxusu rozhodla uviesť všetko na pravú mieru.

Nela Slováková

„Lásku si nekúpiš za peniaze ani za darčeky… Darčeky by mali byť čerešničkami na torte, malé bonusy k slovu Milujem ťa… Hovorila som si, že to nejako vyprchá, vyšumí, ale na to ma veľa z vás pozná a vie, že razím heslo, s úrpimnosťou ďalej zájdeš. Preto je na čase sa s vami podeliť o to, čo sa teraz deje,“ takto začala Nela svoju úprimnú spoveď.

Priznala, že posledný rok už pri Martinovi nepociťovala šťastie, i keď sa našli aj svetlé chvíľky. Silvestra už dokonca trávila bez bez neho. „Martin začal mať cca pred rokom ku všetkej smole existenčné problémy vo firme. Smola sa lepila na päty. Snažila som sa pomáhať, nechcieť peniaze na nový, veľmi drahý byt, ktorý som prenajala preto, aby sme mali viac priestoru a zázemia, než aké sme mali v mohom dvojizbáku. Takmer sme nejazdili na výlety (Kempinski, ruzny wellnes a pod.) a alebo som ich občas platila ja. Nepotrebovala som každý mesiac nové kabelky (až na tú Dolce&Gabbanu ??) alebo som si ich kúpila sama,“ zdôverila sa Nela a zrejme prekvapila všetkých, ktorí ju označovali za zlatokopku.

Nela Slováková

Ako sa ďalej česká hviezdička vyjadrila, rozchod nepripisuje ničomu zásadnému. Najviac jej ale vadilo, že si Martin vylieval počas svojich problémov podráždenosť práve na nej, pričom neváhal použiť ani sprosté slová, a to dokonca aj pred cudzími ľuďmi.

Oficiálny koniec vzťahu Nely a Martina prišiel pred cca dvomi mesiacmi, kedy sa okrem nadávok víťazka Hotela Paradise dočkala nepríjemného momentu. „Čerešnička na torte bola, keď mi moje fanúšičky posielali fotky Martina, kávičkujúc v Cafe~Cafe s nejakou striptérkou alebo gogo tanečnicou či čo. (Martin zapieral do doby, než zistil, že mám fotografiu ich dvoch v Cafe~Cafe). Ako som kedysi povedala. Podvádzať sa naozaj nenechám a nech mi ktokoľvek z vás písal, že ma podvádza, až fotografia bola pre mňa jasným rozhodnutím. A ako sa hovorí, na každom šprochu…“

Nela Slováková

Počas uplynulých dvoch mesiacov občas ešte Nelu prepadol pocit, že by to mohlo fungovať a ako každá zúfala žena, aj ona klesla pod svoju úroveň a vypisovala svojmu bývalému rôzne správy. „Občas mi bývalo smutno a po pár poháriokoch, poznáte to, som mala pocit, že ho milujem, a chcem s ním byť, a preto som pod vplyvom pár pohárikov vypisovala, vyvolávala a zahrávala sa s citami nás oboch. A posledný deň v Ostrave sa objavil on.“

Nela poslednými slovami narážala na slovenského hokejistu Lukáša Kozáka a na rovinu pred všetkými napísala, čo vlastne medzi nimi je. „Zoznámili sme sa pred niekoľkými týždňami na oslave kamarátky, kde sme sa v podstate ani neregistrovali. Prvé sympatie prišli už v zmieňovanej Ostrave, kde prišiel s kamarátmi… Následne večera v Brne, spontánne dohodnutý výlet a tá základná chyba (ktorú už ako chybu neberiem) a nepozornosť, kedy sme obaja pridali fotku rovnakej večera a boli sme prezradení.“

Nela SlovákováNa záver ešte sklamaná Nela dodala, že ju najviac mrzí to, že rozchod s Martinom neprebehol v pokoji. Jediné, o čo mu vraj išlo, bolo, aby mu odovzdala auto a Vespu. Oznamy o tom, aby mu vrátila ostatné darčeky nahnevaná Češka podľa jej slov radšej vynechá. „Vďakabohu sa o seba našťastie viem postarať a ten problém, ktorý mi na chvíľku spravil po svojom s gráciou o chvíľku vyriešim. Viete, že áno. …buďte, prosím, ohľaduplní na mňa, Martina aj Lukáša. Ďakujem a idem si užívať to, čo mi život každý deň prináša, „ uzavrela siahodlhú výpoveď čerstvo rozídená Nela Slováková.

Zdroj/Foto: Instagram