Jasminu Alagič by sme rozhodne mohli pasovať za jednu z najočarujúcejších žien slovenského šoubiznisu, ktorá oplýva krásou aj bez ton make-upu. Svojou najnovšou fotkou na Instagrame ale moderátorka všetkých fanúšikov poriadne šokovala, veď vyzerá ako úplne iná osoba.

Čerstvo zasnúbená Jasmina Alagič sa na svojom profile pochválila záberom z kaderníckeho salónu, na ktorom jej hlavu zdobí brutálna koruna krásy – moderátorke sa o ňu postaral vychýrený celebritný kaderník Janko Molnár. No nielen hustá vlnitá hriva padla fanúšikom do oka, mnohí si totiž všimli aj Jasminine plné pery.

Jasmina Alagic

Snúbenica populárneho rapera Rytmusa sa však ani netají tým, že by mala pery prirodzené, už dávnejšie priznala, že si ich necháva zväčšovať. Podľa posledného záberu to ale vyzerá, že nejaké tie vpichy opäť absolvovala, pričom svojím vynoveným výzorom doslova vyráža dych. Niektorí fanúšikovia tak teraz Jasminu prirovnali k Jessice Alba či Angeline Jolie a niektorí ju dokonca vôbec nespoznali. „Akože si tu pekná, ale vôbec sa tam nepodobáš na seba…vyzerá to jak botox tie pery,“ znie jedna z reakcií.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Jasmina Alagic

Na tom, či Jasmina naozaj podstúpila ďalší zákrok alebo je jej nová tvár len výtvorom šikovných maskérov, až tak nezáleží. Vyzerá totiž naozaj ako bohyňa a neuveriteľných 10 000 lajkov za dve hodiny hovorí za všetko!

Výber reakcií fanúšikov pri Jasmininej novej foto

Jasmina Alagic

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic