Už je tomu vyše roka, čo si Vinczeovci povedal svoje áno. Odvtedy boli Adela s Viktorom neustále atakovaní intímnymi otázkami týkajúcich sa dieťaťa, čo im zrejme až také príjemné nebolo. Moderátor sa preto na tému rodičovstva rozhodol prehovoriť ešte v novembri minulého roka, kedy svojím vyhlásením poriadne šokoval. 

„Už sa nechcem pozerať na to, ako sa mojej manželky dookola niekto pýta „kedy už?“. Začalo to pred rokmi, vrcholilo pred našou svadbou a pokračuje dodnes. Akoby to bola nejaká bežná otázka o počasí. A akoby bolo nejakou jej povinnosťou mať dieťa. Akoby všetko to, čo dnes moja žena je, nebolo dosť. Problém otehotnieť pritom nie je ženský problém. Je to problém párov. A stále častejšie ho treba riešiť na strane muža. Toto je aj náš prípad,“ koncom novembra šokoval úprimnými slovami na svojom Facebooku Viktor.

Vinczeovci

Pýtať sa na dieťa je nemiestne

V dlhom príspevku spomenul, že počet jeho spermií sa blíži k hranici neplodnosti, a to je teda príčína toho, prečo so svojou milovanou Adelou nie sú rodičmi. Viktor tak aspoň mnohým otvoril oči nielen v súvislosti so zdravým, ale aj taktosťou. Pýtať sa totiž ľudí, prečo nemajú dieťa, je maximálne nemiestne, pričom na prvý pohľad môže táto obyčajná otázka dotyčnému poriadne ublížiť.

Vinczeovci

Umelé oplodnenie?

Po dlhšom čase sa však 27-ročný moderátor rozhodol na tému dieťa prehovoriť opäť. Pre Pluska.sk priznal, že sa s Adelou bavia o aj o umelom oplodnení. „Samozrejme, že sa o umelom oplodnení bavíme a absolútne to nie je vylúčené v budúcnosti. Snažíme sa to najmä hodiť na taký pokojový režim pre nás, aby sme sa na to príliš nesústredili. Nič nevylučujeme,“ prezradil bez okolkov manžel najúspešnejšej slovenskej moderátorky. Dodal ale, že sa na to momentálne ešte necítia.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/viktorvincze, katkakincelovaphotography, ds.foto